Penzion ***

Nabízíme ubytování v našem areálu ve Velkých Žernosekách, které jsou vzdálené 6 km od města Litoměřice. Ubytování apartmánového typu je možné ve dvou velkých apartmánech na zámku a pěti apartmánech v sousední budově. Zámecké apartmány jsou vybaveny WC, vanou a kuchyňkou, apartmány ve správní budově pak WC, sprchovým koutem a kuchyňským koutem. Ve všech apartmánech je také k dispozici TV s nabídkou domácích i zahraničních stanic a připojení k internetu pomocí technologie WIFI.

Upozorňujeme, že naše ubytovací zařízení je pouze penzion nikoli hotel a není zde proto stálá recepční služba. Ubytování je tedy třeba vždy předem telefonicky dohodnout, stejně jako čas příjezdu, viz kontaktní informace. Dále berte prosím na vědomí, že nejsme klasická denně otevřená restaurace a občerstvení je připravováno vždy na objednávku pro alespoň 8 osob. Jelikož není příliš možností v obci stravování ve večerních hodinách, můžeme Vám přichystat i v případě menších skupin studenou večeři – sýry, uzeniny, paštiky, zelenina atd. Ideální však na toto upozornit a dohodnout před příjezdem.

Dále informujeme, že psy, kočky ani jiná zvířata neubytováváme. Zvířata také není možné brát s sebou na degustace a exkurze sklepů a výrobních prostor. Děkujeme za pochopení.