Degustace

Ochutnávky vína je možné realizovat dle počtu osob buď v salonku, nebo na velkém sále na zámku. Před vlastní degustací je možné v závislosti na provozní situaci ve sklepním hospodářství organizovaně navštívit historické sklepy s výkladem o historii Žernoseckého vinařství. Degustace a prohlídku sklepů je možné uskutečnit pro 10 – 50 osob. V případě nižšího počtu osob platí cena jako pro 10 osob. V případě zájmu je možné k degustaci i přiobjednat občerstvení. Nabídku Vám zašleme na přání po krátké konzultaci  ( emailem či telefonicky), aby byla šitá přímo Vám na míru. Upozorňujeme, že není možné s sebou brát na degustace či prohlídky sklepů jakákoliv zvířata (psy, kočky,…)

Do konce února budou ubytovací služby a degustace omezeny. Případné dotazy směřujte na rezervace@zernosecke-vinarstvi.cz . Současně je třeba počítat s tím, že odpovědi na Vaše dotazy budou zpracovány se zpožděním. Současně oznamujeme, že telefon 721 142 091 bude od 19. do 31.1. mimo provoz.

Nabízené degustace a exkurze pro rok 2019

Po-Pá 15:00 – 20:00, So – 10:00 – 20:00

Neděle -Zavřeno

Pro společenské akce, či degustace se zájmem o delší posezení s využitím občerstvení a ubytování jsou časy dohadované individuelně.

Degustace je třeba vždy předem telefonicky či písemně prostřednictvím emailu dohodnout!

Malá degustace

Exkurze sklepa s výkladem, ochutnávka přimo v prostorách sklepení, 3 vzorky vín.

Doba trvání cca 45 min.

Cena: 120 Kč/os.

Velká degustace

Exkurze sklepa s výkladem, ochutnávka v prostorách sklepení, popřípadě v prostorách zámeckého sálu, degustace 6 ti vzorků vín.

Doba trvání cca 1 hod.

Cena: 180 Kč/os

Degustace Exkluzive

Exkurze sklepa s výkladem, ochutnávka 10 ti vzorků vín v prostorách sklepa, sálu či salonku, chleb, 2 druhy sýra, stolní voda.

Doba trvání 1,5 – 2 hod.

Cena: 300 Kč/os

Degustace